| andreiroktu a întrebat:

am si eu server de minecraft facut super cu moduri tot ce trebuie nu lipseste nimic doar ca nu stiu sa-l fac public (adica sa poata intra alti playeri pe el FARA HAMACHI!) si as dori sa stiu cum pot sa fac asta GRATIS DACA SE POATE.

7 răspunsuri:
| Valy800 a răspuns:

Ba am un sfat intra pe play.mcro.eu si fa reclamaca sunt vreo 50 acolowinking si imi dai si mie serverul big grin

| andreiroktu explică (pentru Valy800):

Astia accepta doar servere hostate si eu nu stiu sal hostez pe al meu...

| Valy800 a răspuns:

Incearca aici http://minecraft-mp.com/ si fa-ti cont pe site ca odata eu ca prostu cautam si am dat sa la o selectie unde pot hosta servere :))

| andreiroktu explică (pentru Valy800):

Pai nu pot ca serverul meu e prin hamachi si nu stiu sa-l fac sa fie printrun ip sau site sad

| Valy800 a răspuns:

Atunci fa-ti fara hamachi ca altfel straight face

| andreiroktu explică (pentru Valy800):

Pai as vrea dar nu stiu cum crying ca daca nu as fi facut de mult dari oricum mersi pentru ajutor daca vreodata voi reusi sa-l fac fara hamachi acum stiu unde sa-l public happy

| Razvan206 a răspuns:

Fa-ti serverul cu ip chicken