| XMrDefaultX a întrebat:

Salut TpU!

Am si eu un hack de cs 1.6 deala cu aimbot lambert font esp...
si nu pot sa deschid meniu de la hack ca in folderu de la hack e un readme care zice ca sa deschid meniu de la hack in joc sa apas F11 si cand apas mi se da reset imi apare ca se conecteaza la sv respectiv pe care joc eu, adica iese si intra automat in sv va rog ajutati-maaaa ca sunt disperat.

numi dati mesaje de genu::"Nu mai folosi coduri ca nu e bine iei ban"

astept raspunsuri Funda big grinbig grin

1 răspuns:
| ScumpNumele a răspuns:

Pai probabil au unele servere pus bind F12 say retry si poate de asta