| Jmecherosu14 a întrebat:

Am si eu un pc mai vechi cu urmatoarele cerinte:
Ram: 1gb
Placa video: radeon hd 3450 512mb pixel shader 4
Procesor: dual core de 2.8
Am avut un windows mai vechi (bagat mai de mult) si pe windowsul acesta xp am avut mai multe programe si cred ca si virusi! Am bagat cs go si imi mergea cu 10-20 fps!sad acum vreau sa imi reinstalez windowsu imi va merge cu mai multe fps-uri?

Răspuns Câştigător
| FoxGames a răspuns:

Nu te gandi ca va fi o crestere extraordinara, maxim 10 fps in plus. Ia-ti in PC nou, cauta LA altex gata asamblate sau configureaza-ti tu unul daca te pricepi.

2 răspunsuri:
| Jmecherosu14 explică:

Doar am intrebat! Pe configuratiile astea far cry 3, battlefield 4, gta 4 merg foarte bine! Vom vedea ce fac cu cs gowinking