| Jmecherosu14 a întrebat:

Am un pc mai vechi cu urmatoarele cerinte! Vreau sa mentionez ca de curand miam schimbat placa video. Aveam un ati radeon 9250(128mb) si miam schimbato cu ati radeon hd 3450(512mb)!
Placa video: radeon hd 3450 ( pixel shader 4. directx10)
Ram: 1gb
Procesor : Intel celeron 2.8
Os: windows xp 32biti
Ce jocuri bune imi recomandati dar sa imi mearga bine pe aceste cerinte!
Doresc genuri: fps,rpg, strategie etc.
Ps: celor mai bune jocuri care merg bine si sunt frumoase acord fundaaa...
Ajutatimaaa...plssss...

Răspuns Câştigător
| Blacky6 a răspuns:

Horror:
Painkiller(1-4/5),The Suffering(1-2),Nosferato,Blood Rayne(1-2),Outlast,Amnesia(1-2),Penumbra(1-3)
Shooter:
Call of duty(1-4),Battlefield(1-3/4),Delta Force(1-4/5),Area 51, Prey, Crisis(1-2),Far Cry(1-2)
Ti-am dat si alte genuri, ai ce alege.