| BeeStBooYy a întrebat:

Salut TPU

Am Sony vegas pro 11 si cand vreau sa pun un video in bara aceea nu merge imi scrie:an error occured while a codec

ce ar trebui sa fac, trebuie sa-mi schimb ceva?
Va rog ajutati-ma! 1

FUNDA!

3 răspunsuri:
| Gh3oK1ll3r a răspuns:

Salut,
Posibil sa nu fie bun. Ai putea sa ti-l reinstalezi. Oricum, eu ti-as recomanda Sony Vegas Pro 13 deoarece este cel mai noi si cel mai bun si are mai multe beneficii si desigur, se misca mult mai repede.

| BeeStBooYy explică (pentru Gh3oK1ll3r):

Da dar zi cum il instalez sau descarc ai putea sa ma ajuti?

| Gh3oK1ll3r a răspuns (pentru BeeStBooYy):

Intri in control Panel-> Uninstall a program-> Alegi Sony Vegas-ul si ii dau uninstal. Dupa aceea il instalezi din nou.
Daca tot nu merge, Sony Vegas Pro 13, il iei la fel cum l-ai luat si pe celalalt.