| anonim_4396 a întrebat:

Salut am instalat Sony Vegas pro 12 si cand vreau sa bag video-ul sa il editez imi apare urmatoare eroare: Warning: an error occurred while opening one or more files.
An error occurred while opening a code.
Ce trebuie sa fac? ( cred ca este buna categoria unde am incadrat intrebarea)

1 răspuns:
| Justtellme a răspuns:

Crack-ul pe care l-ai folosit nu e complet (asta daca e piratat) iar daca nu incearca sa te uiti la tutoriale pe yt https://www.youtube.com/watch?v=1KYx8TYXSFQ