| malina14 a întrebat:

am tableta si nu am router.Pot sa pun jocuri de pe calculator pe tableta prin cablu de date si daca da cum? Sau cum se face? Cel mai bun raspuns primeste funda.happy

7 răspunsuri:
| ElectrickFunny a răspuns:

Ai android sau nu?

| malina14 explică (pentru ElectrickFunny):

Am iar tableta se cheama(ARCHOS)

| ElectrickFunny a răspuns (pentru malina14):

Ce model?
Dar sistemul de operare la tableta il ai android sau nu?

| malina14 explică (pentru ElectrickFunny):

Da am android

| malina14 explică (pentru ElectrickFunny):

Da am android.

| malina14 explică:

Nu am router la tableta

| HALVyyy a răspuns:

Pai e simplu, mai intai downloadezi jocul o sa fie un fisier cu iconita alba sau iconita dela joc, apoi cand conectezi tableta astepti sa deschida fisierul autorun ala cu open folders bla bla iar acolo ii dai: Open Folders care are iconita ca un fisier normal (scuze pentru explicatia ca pentru retardati) si te duci jos de tot in el, iei jocul dupa ecran si il pui jos de tot, apoi pe tableta (depinde de care e) fie il gasesti la fisiere si aplicatii fie gasesti direct iconita dela joc in ultima pagina dupa ecran big grin Eu asa fac si am un Samsung g tab. Sper sa-ti mearga