| Áçé_Áçé_Geo_1995 a întrebat:

Am tot cautat pe YouTube cum se face un Generator de Dirt in minecraft 1.6.2 pe o mapa de SkyBlock dar tot nu am gasit sad, si ma intrebam ca poate stiti voi un link cu un video sau ceva sa ma ajute, sau puteti sa imi spuneti la id-ul de messenger : besty544@yahoo.com! Raspunsul care o sa ma ajute va fi rasplatit cu Funda!

4 răspunsuri:
| KniF3Official a răspuns:

Aaaa...nu cred ca exista asa ceva dar daca vr sa-ti extinzi insula foloseste un generator de cobblestonewinking

| Áçé_Áçé_Geo_1995 explică (pentru KniF3Official):

Asa am facut dar eu vreau dirt pentru ferme...

| KniF3Official a răspuns (pentru Áçé_Áçé_Geo_1995):

Poi poti folosi dirtul care ti-l da la inceput (mapa este facut din dirtwinking )

| Oltean_Razvan_1993 a răspuns:

Ba da exista dar nu merge sa fac ori cat ași încerca uite linkul https://www.youtube.com/watch?v=uGaa0VY3QQc este linkul la care ma uit eu daca tie îți merge să faci dirt spune-mi