| Steaua_Andrei_2000 a întrebat:

Am un calculator care atunci cand conectez orice boxe la el cu jack de 3, 5mm imi suna numai jumatate din ele(de ex.am 2 boxe si le conectez la el si suna numai una; pun sistem 5.1 suna doar sobwoferul si 2 sateliti; pun sistem 2.1 si suna doar un satelit).Ce as putea sa fac, sa imi sune toate boxele bine? Dau FUNDA la raspunsul care merge! Nu dati raspuns cu sa cumpr alta placa de sunt sau din astea!

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Legate la altceva merg boxele? Daca da, vezi sa n-ai sunetul dat 100% pe o parte (stanga sau dreapta) daca intelegi ce zic. Cam de-asta ti s-ar auzi doar jumatate.