| VlaDtz99 a întrebat:

Am o problema cu boxele. Am un sistem de de 5 boxe(sateliti) si un subwoofer. La subwoofer am audio input si output. Am conectate 2 boxe. Sunt bagate la culoarea rosu si alb, la output. La input mai am conectate 2 cabluri, care intra la rosu si alb, ele se unesc intr-un jack de 3.5 pe care il bag in PC, jack de culoare verde. Cand conectez alte boxe, astea nu se mai aud. Cablurile pentru input au culori diferite de mufa de intrare pentru PC, iar cand le conectez, nu se aud celelalte.Ce sa fac?

1 răspuns:
| shannygelu a răspuns:

Trebuie sa ai placa pe pc de 5+1 cu 3 iesiri si folosesti 3 cabluri pentru a le baga in sistemul audio 5+1