| Danidaniel012 a întrebat:

Salut TPU!
Am un calculator un i5 2500k placa de baza ph8h61 m lx
Placa video rtx 460
10 gb ram
Sursa 500w
Problem e urmatoarea pc ul se aprinde tot fara placa video, cand bag placa video nu mai afiseaza nimic pe monitor dar daca ii scot cablurile de la sura si il las neconectat intra in windows fara probleme
Cand aprind laptopu totul functioneaza sursa merge cooler se invart ventilatoarele de la placa video
, este posibil sa fie sursa prea mica?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Sursa e buna pentru configuratia asta. O fi de la cabluri, nu stiu... cam ciudata problema asta a ta.