| LarryRaraitul19 a întrebat:

Mi-am luat gta v crack, imi merge perfect, doar ca nu stiu cum sa imi iau social club. In folderele de la joc am gasit instalarea pentru social club doar ca nu imi aparea nicaieri vreo aplicatie gen. Mi-am facut si cont la ei pe site si nu imi merge sa joc online.
P.S: Stiu ca merge pentru ca un prieten si-a luat jocul crack si a mers si social club-ul si joaca online.

7 răspunsuri:
| Bobby711 a răspuns:

E imposibil sa joci online daca ai jocul pirat. crk-ul tine loc de licenta nu ai licenta va trebui sa te multumesti doar cu single player. Unele jocuri "poti" oarecum sa joci multyplayer insa doar pe servere pirat. ai vazut cu ochii tai ca ii merge online sau asta ti a spus el. cont pe rockstar social club am si eu laughing insa nu am cumparat nici 1 joc de la ei din simplul motiv ca nu am cu cine juca prietenii mei cretini joaca doar metin sau lol laughing deci ori prietenul tau e un mare mincinos ori a gasit un server pirat sau ceva de gen who know's idk
mult noroc la aia daca zici ca merge de ce nu iti intrebi prietenul cum a facut o nu era mai simplu asa?

| LarryRaraitul19 explică (pentru Bobby711):

Mi-a zis ca nu imi mai mergea si nu stia cum a facut... mincinos laughing

| Bobby711 a răspuns (pentru LarryRaraitul19):

Nici nu ma asteptam la alt ceva laughing 65% din ce imi povestesc prietenii sunt minciuni laughing) iar eu sunt ceva de genul zambeste prefa te ca il crezi, nu ii rani sentimentele laughing) dar mai sunt si persoanele alea disperate dupa atentie care spun numai minciuni lor mereu le zic ba ma lasi drc cu minciunile astea si dupa incep sa rad ca prostul cand ma uit la ei cum au ajuns sa creada propriile minciuni laughing) presupun ca ai intalnit si tu astfel de specimene laughing

| Andrei900Boss a răspuns:

Nu stiu daca merge figura dar pot intra pe FiveM si iei Multi real life. daca merge si nu trebuie social sau nu stiu cum e un fel de Multiplayer dar real life e realistic ca online dar nu e online gta e nu stiu sa-ti explic alt gta 5. dar iti trebuie gta pe pc. astfel merge. doar sa nu necesita steam sau social club. si apesi pe jocul ala ori Single player ori Multiplayer dar din contra ca sa-ti explic. iti trebuie la unele servere ca sa-ti mearga nu toate unele... steam. asa stiu eu poate nu ai acces la toate serverele ca sa-ti explic clar.

| Altul_Nimeni_1972 a răspuns:

Salut poti juca cu mine gta V crack da trebuie sa iti ei fireborn sunt tutoriale pe net add pe skype daca te blochezi :3 te ajut cu mare placere si ia si traineru ca fara trainer pe crack multiplayer nu poti face nimic skypeu meu panduru. Vlad nametag inger decazut pe joc sunt proedge =)

| Dumitran_Vlad_1998 a răspuns (pentru Altul_Nimeni_1972):

Salut! Ai putea sa ma ajuti si pe mine sa instalez tot ce trebuie?! De descărcat l'am descărcat! Dar imi trebuie crack'ul si celelalte chestii ca sa'l instalez! Te rog mult!

| Matei99barosansakalu a răspuns:

Poate nu ti-ai facut contul bine