| AndreiXD07 a întrebat:

Salut TPU!
Am un controller de ps3 si as vrea sa mi-l conectez la pc. Stiti o metoda mai usoara prin care l-as putea conecta, cand il conectez la pc nu functioneaza intr-un joc anume. Îl vad in device manager dar atat. Ce as putea face sa mearga?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Mergi la setarile acelui joc iar la optiuni comenzi, setezi butoanele controlerului tau buton cu buton!
Adica schimbi ce este acolo si pui butoanele de pe controlerul tau!