| Suciu_Abel_2000 a întrebat:

Am un HP Compaq CQ60. Eu l-am luat de la cineva cu Windows 10. Are lag la toate jocurile, se descarca forte greu orice fisier si nu prea imi da voie sa instalez ceva pe el. S-ar putea sa fie de la Soft?

Răspuns Câştigător
| SilviaDulcik a răspuns:

Dacă e vorba despre https://www.emag.ro/......EK7G3BBBM/
atunci e de la tot. Este foarte vechi laptop-ul. Îți recomand totuși să instalezi Windows 7 și toate drivers aferente.
Sunt șanse să se miște mai bine după dar nu va face minuni. Sunt șanse să fie și hard disk-ul cu probleme.

1 răspuns:
| alexboss2020 a răspuns:

Laptopul e extrem de slab.ti-l cumpar cu 300 lei la ora asta