| Bastea a întrebat:

Sal.ma poate ajuta cineva sa instalez placa audio la laptop compaq cq60-200em pe windows xp.Am incercat cu o multime de programe dar nu merge.P.S nu am cd de instalare

Răspuns Câştigător
| destiny90 a răspuns:

Nu ai nevoie de nici un program ci de driverele laptopului le ai aici pe toate http://www.driverstools.com/......p-vista-7/

3 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Incearca manual, device manager > dai update la driver si selectezi vdm dintr-o instalare.

| Bastea explică (pentru AgathaRo):

Cum intu in device manager?

| AgathaRo a răspuns (pentru Bastea):

My computer > proprieties > hardware > device manager. La sound, video and game controler ar trebui sa iti apara cu un x rosu, sau cu semnul exclamarii galben, dai update driver, selectezi directory-ul unde ai VDM, next, next, finish