| VOXaware a întrebat:

am un install, mai exact instalul de la 4story care este salvat in descarcari, in my documents. daca incerc sa il sterg, sa il mut sau sa instalez jocul mi se blocheaza folderul descarcari, adica imi spune not responding, si asa ramane. daca inchid folderul nu mi se mai vede bara de start si nici shortcut-urile de pe ecran. Norocul meu este ca am instalat rocket dock si pot sa intru pe net.
ce trebuie sa fac ca sa pot sa il instalez sau sa il sterg?
funda!

Răspuns Câştigător
| IonutGaby a răspuns:

Poti sa reinstalezi windows, altceva nu prea mai ai ce face, ai grija ce faci data viitoare.Succes!

1 răspuns:
| TomaKa1900 a răspuns:

Inseamna pe romaneste ca s-a blocat rolling eyes
poti sa-i faci ce vrei, dar merge foarte greu si se blocheaza laughing