| Raul199612 a întrebat:

Cand intru intr-un joc de exemplu "COUNTER STRIKE" merge un pic si pe urma se blocheaza si nu pot da nici in bara nici sa il sterg cu ctrl alt delete.Pe urma apare un ecran albastru si se da restart.Am instalat si windowsul si tot nu merge.Ce as putea sa fac?

funda:X

3 răspunsuri:
| Explicatii a răspuns:

Pentruca C si D sunt full si pc nu mai rezista sau daca nu merge inseamna ca jocul e virusat rezeteaza pc si dai sa le stergi daca nu-ti merge nu stiu ce are

| wezoNe a răspuns:

Poti sa-mi spui ce-ti scrie in acel ecran albastru?
Te-as putea ajuta mai usor.
Am o banuiala ca este de la hdd sau placa video.

| MadiLincik a răspuns:

Eu tot am un joc The Sims 3 Si se intimpla tot asa.Eu am aflat de ce.
Fiindca Discurile C, D, E sun prea pline si calculatorul nu rezista!