| Raul199612 a întrebat:

Cand intru intr-un joc de exemplu "COUNTER STRIKE" merge un pic si pe urma se blocheaza si nu pot da nici in bara nici sa il sterg cu ctrl alt delete.Pe urma apare un ecran albastru si se da restart.Am instalat si windowsul si tot nu merge.Ce as putea face?

funda:X

4 răspunsuri:
| ZolyGames a răspuns:

Start-->Run-->"regedit"-->cauta valve-->halflife-->settings-->screen hight = 480-->screen width = 640!
Pentru mai multe detalii add (Y! M):
timon_noxon
T/C

| legendarytonyhawk a răspuns:

Poate este placa video, procesorul sau nu ai cerintele minime de sistem.

| Frumosu1234 a răspuns:

Poate ai tras csul cu virusi si pcul saracu isi da crack de la ei...

| LeeSinLoL a răspuns:

SAAAU...te anunt ca ai BSOD (blue screen of dead) ti-a mai facut asa si la alte jocuri? Daca nu... nu-i o problema mare doar o problema cu cs-ul.Si eu am BSOD iar la mine sa ajuns intr-o faza critica..Nu-mi prea mai merge harddiskul si porneste greu.Dul la un service in caz ca ai BSOD si la alte jocuri si spune-le sa iti faca un test pentru a afla care ii este problema. Unii spun ca poate ai memoria virusata sau pentru ca harddiskul este invechit sau ai ramii vechi sau placa video este invechita.