| DirT a întrebat:

Am un Iphone4 si am bagat castile in el si am iesit afara, am ascultat ceva muzica, si am scos mufa de casti pentru ca ma plictisem sa mai ascult muzica. apoi ma suna tata...Nu ii auzeam vocea.Cand il dadeam pe difuzor se auzea.Nici muzica nu mi se mai aude.
Si cand dau mai tare mai incet imi apare ca sunt conectate castile in telefon...Va rog ajutati0ma FUNDA, VOT

1 răspuns:
| DanielBogdan a răspuns:

Mufa de la casti ti s-a miscat in timpul in care ascultai si de acea nu se va mai aude numai la difuzorsad si eu am patit exact asa cu un Nokia n97 si l-am dus la Orange si mi la reparatlaughing dar ai grija doar sa nu-ti lasi amanunte prin el ca se vor pierdehappy