| Iancu_Alin_1992 a întrebat:

Salut! Am probleme cu mufa jack a telefonului. Zice că am căștile conectate când eu nu am nimic in el. Nu se aude in difuzor, când dau din volum se ridică cel de la căști și totuși nu am căștile conectate la telefon.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate nu este din vina mufei, telefonul nu recunoaste castile, are nevoie de modelul original deci mergi cu telefonul si probeaza in magazin căstile ca sa nu te trezesti acasa ca nu mnerg, si daca nici asa nu merge atunci problema este din mufă, ca daca era stricata mufa nu auzeai nimic in difuzorul telefonului era intrerupta.