| Messi120 a întrebat:

Salut Tpu.Am un laptop Asus Rog si de ceva timp nu imi mai merge mouse-ul.De exemplu,vreau sa ma joc cs,merge putin si dupa nu mai merge, se blocheaza si tot asa.Am mai avut inca un mouse care facea la fel ca asta si cred ca s ar putea sa fie de la laptop, poate nu ii mai merg porturile usb.Ma puteti ajuta va rog?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Se poate, driverele pentru usb sunt instalate?

| Messi120 explică (pentru RAY):

Cred ca da.Am văzut pe net o chestie sa intru in device manager, sa sterg tot de la usb si sa dau restart; a mers putin si dupa a facut la fel. Poate nu merge mouse-ul, chiar nu stiu ce sa mai zic..Ai idee cat costa sa schimb porturile usb?