| TlkCast a întrebat:

Am o problema cu mouse-ul sau pc-ul.De la un timp mouse-ul nu mai functioneaza cum trebuie, acum merge acum nu. Adica, spre exemplu merge sa pun opera pe bara dar nu merge sa dau click pe pagina de internet.Pe desktop nu functioneaza clickurile pe shortcut-uri pana nu deschid task manager-ul, la fel si cu taskbar-ul.Cand ma joc cs caracterul sare singur.Dau funda pentru raspunsul care ma ajuta sa repar aceasta problema!

Răspuns Câştigător
| DoarImpreuna a răspuns:

1. Incearca sa schimbi mouse-ul sa vezi daca nu e de acolo.
2. Daca e mouse pe USB din Device manager da uninstal apoi reporneste calculatorul (cu maouseul scos) si dupa ce porneste pute mouse-ul inapoi ca sa il instaleze.