| Rare212 a întrebat:

Am un laptop cu Intel Core i5 CPU M520 @ 2, 40GHz, 4GB ram.Imi merge GTA 5? Daca da in cate fps (aproximatic)? Daca nu imi puteti recomanda niste jocuri care sa imi mearga ok? Tin sa mentionez ca nu am placa video sad

Răspuns Câştigător
| AngeloGamer123 a răspuns:

Gta 5 in vreo 20-35 fps, ai putea avea farcry 3-2-1,CS:GO,ets2,Outlast,Papers,please!,NFS most wanted 2005, Cs 1.6, Minecraft, Team Fortress 2.

| Rare212 explică (pentru AngeloGamer123):

Daca imi dau toate setarile pe cat de low se poate am sanse sa il rulez in 40 fps?

2 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Nu o sa iti mearga GTA V poate daca scazi rezolutia la 1280x720 vei putea juca in 20-25 fps