| vladeduard2000 a întrebat:

am un laptop Lenovo, 4 gb ram, i3 2,4 ghz, placa ati 2gb, 1 TB hard disk.
Am o nelamurire, CS:GO imi merge in 30 fps, de ce?
Mentionez ca nu l-am mai curatat de praf de 1 an si nici nu i-am schimbat pasta termo.
FUNDA!

2 răspunsuri:
| QuertyQuestions a răspuns:

Cel mai probabil e vina procesorului, e destul de slab pentru CS:GO, restul componentelor sunt destul de bune pentru multe jocuri aparute noi dar procesorul e cam in urma. Ai putea sa incerci din BIOS sa-i faci un mic overclock, dar sa nu exagerezi.

| vladeduard2000 explică (pentru QuertyQuestions):

Crezi ca prafu din el are legatura cu scaderea de frameuri?