| Timis_Stecho_Cristian_1981 a întrebat:

Am un laptop Lenovo y7000 de gaming(sau y700, nu stiu exact)in fine, are un procesor i5 9300H; 2, 4Ghz max turbo 4, 1Ghz, 8gb Ram DDR4, 1tb+128g SSD si o placa video dedicata( Nvidia GeForce GTX 1650 4Gb).
Întrebarea mea este:Merge GTA 5 pe laptop, adica sa mearga decent si fara lag? Va rog! Am nevoie de un raspuns urgeent!

2 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Merge lejer pe high la 1080p.
Daca fortezi putin la detalii ceva mai mici poti scoate chiar si 4k.
Imi merge mie pe medium-high cu 60 fps'uri constant pe gt740m si nu iti merge tie pe gtx1650? rolling on the floor

| Wr3nch a răspuns:

La ce specuri ai ar trebui sa mearga lejer.