| xcristix a întrebat:

am un pc cam slab si m-amm plictisit de jocurile care imi merg,asa ca m-am gandit sa invat sa fac ceva util,si anume site-uri,am vazut cum se fac paginile cu html,cum se pun imagini,linkuri si altele,asa ca mi-am facut cont pe blogger si pe worpress dar are unele limitari la emebed worpress mai ales si vreau eu sa imi fac un site de la 0, si nu stiu cum sa fac,adica stiu sa fac pagini doar cu notepad,dar cum le pun pe net,spuneti-mi un serviciu de hosting si subdomenii care m-ar putea ajuta, dau funda!

1 răspuns:
| VirGiveMe a răspuns:

Http://www.hostvision.ro/? aid=hvads&gclid=CMLYkePV07ICFYqvzAodplgA3w
Tu trebuie sa lucrezi cu file zila.