| xcristix a întrebat:

am inteles cat de cat cum se fac site-rile,blogurile,dar intrebarea mea este cum poti face site\blog fara site-uri care iti ofera ajutor,adica stiu ca poti sa faci paginile doar cu notepad daca stii html, dar cum pui acele pagini pe net

2 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Website ori Blog poti sa faci gratuit si usor pe www.ucoz.ro! E fain ca e in limba romana, ai hosting, spatiu nelimitat si adresa de tip nume.ucoz.ro/com - in plus iti poti atasa domeniul propriu!
Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial care iti explica cum: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

Daca ai nevoie de ajutor te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Multa bafta!

| xcristix explică (pentru Leandro):

Da e naspa ca pune reclama, tu esti creatorul ucozului? din ce spui tu se intelege ca ai si hosting si spatiu nelimitat si eu am vazut ca spatiu e de 400 de mb, si adminul poate sa imi ia oricand site-ul, deci daca eu creez un site cu 100 de mii de vizualizari tu(daca esti adminu')ai putea sa mi-l iei, toate ofertele gratis nu sunt serioase si nici de incredere asa ca mai lasma in ucozu tau