| Misaila_Andreeas_1996 a întrebat:

Am un pc cu 2 GB RAM, Intel Pentium 4 2.66 single core si o placa video NVidia GeForce 7300 GT.Stiu,un PC destul de slab.Ce jocuri mi-ati recomanda pentru acesta? In special FPS sau sport

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Salut! Decat sa-ti scriu aici un ditai pomelnicu cu 'n' jocuri pe care le poti juca pe acea confguratie, iti recomand sa intrii pe site-ul : http://games.gamepressure.com/ ( ai toate jocurile din lume acolo )
Ca sa fii sigur ca pc-ul tau ruleaza un joc, intra pe site-ul : http://www.systemrequirementslab.com/cyri si vei putea vedea acolo daca merge, sau nu.
Bft! :)

| Misaila_Andreeas_1996 explică (pentru Jipa95):

Multumesc pentru raspuns dar mai e o problema. pe game-debate apare ca nu pot rula COD MW2 nici pe minim insa cand l-am luat a mers cu grafica la maximlaughing

| Jipa95 a răspuns (pentru Misaila_Andreeas_1996):

Sys req. lab e cel mai bun, de aceea ti l-am si recomandat site-ul pentru testare. Game debate mai exagereaza cateodata cu cerintele alea.