| hatze a întrebat:

am un pc cu : Windows 7, 32Bit, Procesor Intel Pentium Dual Core E5300 2.60GHz, Placa video GeForce 210 512mb DDR2 de 64Bit, 2 GB Ram

Și nu-mi dau seama de ce am lag la Minecraft. Aș vrea răspunsuri legate de problema mea nu doar de dragul de a răspunde. Dau fundă + Vot. Mulțumesc. și tot o să repet întrebarea asta!

2 răspunsuri:
| mirceaqqq a răspuns:

Pai uitate la options-video settings: asa acum, dai la graphics fast, la render distance far, la performance balanced si la advanced opengl off. La mine merge fara laghappy

| hatze explică (pentru mirceaqqq):

și ce pc ai?