| hatze a întrebat:

am un pc cu : Windows 7, 32Bit, Procesor Intel Pentium Dual Core E5300 2.60GHz, Placa video GeForce 210 512mb DDR2, 64Bit, 2 GB Ram
Și nu-mi dau seama de ce am lag la Minecraft. Aș vrea răspunsuri legate de problema mea nu doar de dragul de a răspunde. Dau fundă + Vot. Mulțumesc.

5 răspunsuri:
| razvyaga a răspuns:

Te hotarasti cu RAM-ul? Ori ai 512 mb ori 2 gb? Daca ai 512 e de la RAM daca nu inseamna ca nu l-ai instalat calumea.

| hatze explică (pentru razvyaga):

Am 2 gb ram si 512mb la placa video. scuze.

| razvyaga a răspuns:

Atunci nu l-ai instalat calumea.

| hatze explică (pentru razvyaga):

L-am instalat in D unde instalaz numai jocuri in C nu am vrut sa ocup. o fi din cauza asta?

| razvyaga a răspuns:

Incearca si in C. Poate merge.