| AnOnYmOus324567 a întrebat:

am un Playstation 2 (da 2... ) si mi s-a ars incarcatorul, si am cumparat altul (nu de ps2 da' cu aceeasi mufa) si nu imi porneste, arata ledul rosu, apas power se face verde 5 secunde iar apoi iar rosu, nu se aude nimic in el, nu porneste, nu se invarte dvd, absolut nimic...ce pot sa ii fac? e de la incarcator? mai am sa ii fac ceva? Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ai verificat sa aiba aceiasi parametri ai curentului furnizat, sau ti s-a parut suficient ca se potriveste mufa?

| AnOnYmOus324567 explică (pentru GabiDumitrescu):

Pai...cam asa, input 230V
output 9, 5V