| Ardei87 a întrebat:

Am un PS3 super slim 12 gb si as dori sa imi cumpar GTA V, dar am auzit ca nu se va putea instala ca e memorie mica ca nu stiu ce. As dori sa imi spuneti doar cei care stiu sigur sau care au consola de 12 gb si care au incercat ca nu as vrea sa dau banii si sa nu il pot juca! Multumesc mult si fundaaaaa!

3 răspunsuri:
| Stefancalin1997 a răspuns:

Nu merge, ai nevoie de mai multa memorie, ca sa mearga iti trebuie vreo 18 gb deci fa un upgrade la hard-disk.

| Nanu_Dominik_1990 a răspuns:

As recomanda sa cumperi un hard drive 1 Terra Byte...

| Ardei87 explică (pentru Nanu_Dominik_1990):

Vreau sa vad daca merge jocul si dupa sa mai investesc in consola! Voiam sa stiu daca merge jocul asa momentan! sterg tot de pe ea nu e problema, dar sa mearga jocul!