| vladys a întrebat:

Salut tpu.am un psp 3004 si mi s-a spart displayul si mi s-a crapat carcasa. repararea costa 230 lei dar as vrea sa imi iau acest psp:http://www.mediagalaxy.ro/consola-psp-sony-1004.
ea se numeste psp e-1004 street.ce parere aveti despre ea?

3 răspunsuri:
| tomyonutz a răspuns:

Prietene am vazut cum arata si sincer imi place, nu stiu care este performanta sa dar eu am un psp 3004 si am vrut sa-l modez (adica sa pot downlanda jocurile pentru psp de pe pc )si nu merge in schimb tu ai putea face asta pe,, psp e-1004 street''.Dar totusi mai frate a aparut psvita care e un alt model de psp doar ca e mai nou mai bun cu grafica excelenta si cu jocuri mai noi pe care le poti gasi si pe PS3.

| vladys explică (pentru tomyonutz):

Eu mi-am modat psp 3004 la www.dr psp.com cu 30 lei temporar se poate moda modelul 3004

| RobyC a răspuns:

Parerea mea este ca ai face mai bine sa ti-l repari decat sa dai banii pe un nou PSP care este un model prea vechi.Si eu am un PSP 3004 si sunt multumit. Daca ai bani ia-ti mai bine un PS3.Cel mai ieftin costa cam 900 lei.Eu am ps3, xbox360 si un PC Sony de 4200 lei si sunt foarte multumit.