| NastaseSV a întrebat:

sunt interesat in achizitionarea acestui psp http://www.mediagalaxy.ro/consola-psp-sony-1004

Si doresc prourile si contrele acestui produs: despre pret :-scump sau ieftin

dar si performante.

dar si altele

multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Matei_Mihai_1990 a răspuns:

Este unul performan eu am acelasi model sunt multumit de el

| NastaseSV explică (pentru Matei_Mihai_1990):

Multumesc foarte mult pentru ajutor si daca tot ai unul, vreau sa te intreb ceva. CHiar daca nu are wireless, poti folosi internetul printr-un cablu, sau macar se pot juca jocuri in doi stand unul langa altul, fara internet/wifi etc,?

1 răspuns: