| membrul8 a întrebat:

Am un samsung galaxy mini si vreau sa stiu cum pot sa il conectez la internet la calculator ca sa mearga netul pe el fara sa consume mega... dar si invers >sa il conectez la calculator si sa mearga netul pe calculator... DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| mariazet45 a răspuns:

Se poate face asta daca ai internet cu modem wireless deschizi si configurezi wi fi,iti cere apoi o parola care o ai in spatele medemului,asa am facut eu,invers nu prea stiu, nu poate fi foarte greu, am invatat sa umblu pe el dupa o zi fara sa fi vazut vreodata la cineva cum functioneaza.