| TheAngelOfTheSky a întrebat:

Am un stick de 8 GB model Verbatim, si cand il introduc in laptop nu imi apare nimic. Prima oara mi-a aparut installing devices wait si dupa imi zicea ca totu e instalat asa. Cand ma uit la my computer nu gasesc nimic nou, m-am uitat la tutoriale pe youtube si nu am gasit nimic. Ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| Seby_Sebastiano_1999 a răspuns:

Salut.Cand introduci stick-ul incearca sa il misti in stanga sau dreapta pana se conecteaza, poate ai vreo problema la partea aceea unde se introduce stick-ul... Sper ca te-am ajutat.