| Aditsuu_Skittles_1997 a întrebat:

Acum ceva timp laptop-ul meu isi facea update-ul si zicea "installing updates ..do not turn off the computer" si exact atunci s-a luat curentul si s-a inchis. Desigur nu aveam bateria in el... si cand incerc sa il pornesc imi spune sa astept 30 de secunde si. nimic apare tot aceeasi chestie. Astept sa il duca sora mea la garantie dar pana atunci vreau sa stiu daca este ceva grav?thinking Am uitat sa mentionez ca am windows 7. Laptop-ul este Acer aspire one v3-571 daca va ajuta asta cu ceva happy

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

In cel mai rau caz s-ar putea sa ai nevoie de cd-ul cu windows ca sa ii dai repair. De multe ori insa merge si asa si isi reia el singur update-urile mai incolo.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Lasa-l sa isi instaleze update-urile pana la capat. Dureaza 10-15 min.In functie de cate sunt.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dureaza si pana la o ora sa iti instaleze update urile? si asa de curiozitate de ce nu tii bateria in el?