| DIc332ssssjdn33 a întrebat:

Am un televizor Samsung MU6102.As vrea sa imi iau ceva consola dar nu prea ma pricep.Imi mai trebuie altceva in afara de consola pentru a ma juca pe televizor? Si ce consola imi recomandati....de ex...ps4 este buna?

Răspuns Câştigător
| Zsolt15 a răspuns:

Depinde de preferintele la jocuri, xbox si ps4 sunt foarte asemanatoare doar ca fiecare are titluri exclusive, daca iti plac cursele poti sa iei xbox one cu forza motorsport sau forza horizon 3, daca iti plac jocurile gen poveste ca detroit become human atunci ps4 iti trebuie(fiecare consola are multe exclusivitati dar asta mi-a venit acum in minte)iti trebuie in afara de consola doar jocuri, eu iti recomand sa iei consola cu un joc inclus si sa aiba cat mai multa memorie(1tb nu 500gb)cine stie cate jocuri vei avea, daca televizorul e 4k poti cumpara ps4 pro sau xbox one x daca iti permite si buzunarul.multa bafta si distractie placuta! big grin

| DIc332ssssjdn33 explică (pentru Zsolt15):

Mersi mult :*. Cred ca o sa iau ps4 pro atunci

1 răspuns: