| cristi188 a întrebat:

am un volan Formel Professional V3, am pierdut cd de la driver, de unde pot lua unul bun am scris pe google dar nu gasesc decat numa ceva sa cumpar va rog sa ma ajutati! Nu vreau sa imi dati cand ati scris direct pe google deoarece imi dau numa sa cumpar, eu doresc direct de pe un site adica sa fie upladat pe site-uri gen megaupload. sper ca ati inteles...

1 răspuns:
| heAdgN a răspuns:

Ce windows ai?
Cred ca daca ai avea 8 sau 8.1 nu ai avea probleme.
Eu cand imi instalez windows nu am nevoie de cd cu drivere de la pc.
Dar cand instalez windows 7 da.