| ninuionut a întrebat:

Am un xbox one si am o problema cu el. Cand incerc sa il aprind se stinge imediat, am luat o sursa noua si la fel face si am taiat la jumate firele la sursa care intra in xbox si am legat rosu cu rosu si cu un albastru si se aprinde becul, se stinge si dupa porneste ventilatorul si tot nu se aprinde. Eu as crede ca nu a fost sursa buna. Ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Xboxul e defect

| ninuionut explică:

Pai si ce sa aiba?

| alexboss2020 a răspuns (pentru ninuionut):

Nu conteaza ce are a venit cu un defect din fabrica si nu ai ce sa repari tu singur, mai bine il duci la garantie pentru ca reparatia xbox-ului ar costa foarte multi bani 1-2 milioane dar depinde poate sa coste si mai mult daca problema e grava