| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut ca pentru un server de miencraft 1.7.2 bukkit trebuie run.bat,de unde il iau?

Răspuns Câştigător
| Denis505 a răspuns:

Il faci tu, cauta tutoriale video pe internet.

| anonim_4396 explică (pentru Denis505):

Am gasit cum se face dar tot nu merge serveru, ma poti ajuta? Cand il deschid zice sa apas orice tasta si nu merge.II dau run as administrator si tot nu merge.

| Denis505 a răspuns (pentru anonim_4396):

Probabil este de vina placa ta de retea sau nu ai urmat un pas corect sau pur si simplu nu iti merge, am cativa prieteni care orice ar face nu pot sa faca un server de minecraft functional...