| alin_9439 a întrebat:

am vazut mai demult un video pe youtube incare o persoana folose un fel de program care "executa" ce cea vroia el, ceva de genu el seta ca programul sa apese in continu F3 si Space, imi poate spune cineva numele acelui program? Sau un program care face ceva de genul?

2 răspunsuri:
| SnakeBiteBagel a răspuns:

Cred ca te referi la un fel de autoclicker, nu sunt sigur...

| alin_9439 explică (pentru SnakeBiteBagel):

Nu e auto clicker, e mult diferit, are difierite comenzi, tot ce stiu e ca el practic iti foloseste tastatura dupa cum ii lasi comenzile.