| Andreea555012 a întrebat:

Am văzut niște poze cu jocul Second Life, l-am căutat dar dupa ce i-l descarca zice ca Windows-ul meu nu e compatibil cu jocul, deși acolo scria si Windows XP. Am încercat sa descarc versiunea veche de pe nu mai știu ce site dar zice ca dacă nu am versiunea noua nu pot juca. Știți de unde pot descarca versiunea veche sau ce setări ii pot face jocului sa meargă? Si dacă i-l descarc in calculator nu pot baga jocul pe un iPad mini? Funda! Multumesc!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate ca ar mai trebui sa instalezi ceva in prealabil. Incearca DirectX, Adobe Flash PLayer. Instaleaza DirectX-ul asta: http://www.softpedia.com/......s-XP.shtml

| Andreea555012 explică (pentru Salontanul):

Flash player am acum o sa încerc si cu directX mersi