| MiniMeow a întrebat:

Am un Samsung Galaxy mini S5570. Cand intru pe Google Play si caut jocul : Temple Run imi da numai coduri, trucuri si alte de-astea. Am reusit intr-un final sa gasesc jocul dar nu-l pot descarca scrie ca jocul nu e compatibil cu dispozittivul meu sau asa ceva. Daca imi actualizez versiunea firmware voi putea sa imi descarc unele jocuri pe care acum nu pot?

1 răspuns:
| Iliescu_Cristi_1992 a răspuns:

Nu.Cand iti da "eroarea" asta inseamna ca Android-ul pe care il ruleaza telefonul/tableta nu este compatibil cu jocul