| L0v3isTheWaY a întrebat:

Salut, TPU!
Am vazut o unitate: Sistem IT ASUS CM6431, Intel Pentium Dual Core G2020 2.9GHz, 4GB, 500GB, nVIDIA GeForce G505, Free Dos.
Ce spuneti se merita sa o cumpar?

Răspuns Câştigător
| Gamer2000 a răspuns:

Merita pentru ca poti sa-l folsesti pentru toate categoriile(office, gaming, school)si poti sa si joci jocuri cum ar fi Gta 4 sau multe altele mai putin cele noi aparute! dar merita din plin ai cuvantul meu!

2 răspunsuri:
| eXperience a răspuns:

Sal, pai acum depinde pentru ce?
pentru office e perfecta
pentru jocuri e slaba
pentru scoala e perfecta
.

| AlexPreda1994 a răspuns:

Da...pentru ca e peformanta si poti sa joci foarte multe jocuri noi...dar depinde pretul big grin