| anonim_4396 a întrebat:

am windows 7 ultimate imi merge la perfectie dar cand e vorba de counter strike 1.6 parca cade cerul pe el... imi merge cu un lag imens am un pingul normal 10-15 si cand arunca unul hegren(grenada) incepe sa tremure jucatorul.
Date PC: Peocessor: Intel(R) Celetron(R) CPU E3500 2. 70GHz; Memorie: 2 GB Ram. Placa video- Intel(R) G41 Express Chipset memorie 814 mb 32 bit. Va rog sa imi spuneti ce pot face ca sa nu mai am lag sau sa schimb windowsul. Astept pareri... FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Bogdan62 a răspuns (pentru IndiferentXD):

Multumesc m-a ajutat mai astept raspunsuri

1 răspuns: