| grigore200 a întrebat:

Sal TPU. Uitati Am

2GB Ram

Intel(R) Celetron(R)2 CPU 1.86 1.86

Intel(R) 82945G Express Chipset Family (PLACA VIDEO )

SI nu inteleg Cs 1.6, WolfTeam, Cs Source imi merge greu dar
anumite jocuri mai mari ca ele imi merge mai bine de ex lol PLZ ajutati-ma sau spunetima ce setari sa fac sa nu-mi mai mearga greu FUNDAAA

Răspuns Câştigător
| Speed99 a răspuns:

Salut!
De ce te limitezi doar la jocuri CS? Nu au grafica, dupa mine... sunt niste porcarii toate cs-urile. De ce nu incerci BattleField 3, Call of Duty 2 Black Ops, Homefront. Ma rog, totusi, o sa iti dau un raspuns, ca sa nu zici ca sunt un nesimtit :
Ai PC-ul virusat. Poti sa alegi una dintre variantele de mai jos :
1. Foloseste antivirusul Avira e destul de bun. Ia-ti-l premium!(cumparat. il gasesti pe net cracked) Pentru ca (,) cu demonstration-ul nu faci nimic! Dupa ce ti l-ai descarcat scaneaza PC
2. Fa un back-up doar la programele care stii ca sunt sigure (care nu au virusi... gen. Direct X-ul, Net Framework-ul si multe alte device-uri utile pentru functionarea unui PC) apoi reinstaleaza Windows-ul.
3. Nu te mai juca jocurile mentionate de tine ca fiind nefunctionale.
Bafta!

1 răspuns:
| Pecheanu_Cosmin_2000 a răspuns:

Si eu am un laptop asemanator, nici mie nu prea imi merg jocuri.Incearca sa defragmentezi hard-diskul si sa vezi daca ai virusi