| vlad11222343 a întrebat:

am windows 8.1, mie,imi mergea perfect Minecraft,dar,la un moment dat,adica acum,nu mai imi intra,imi arata logo-ul de la minecraft si se inchide, ceva pareri ce pot sa-i fac,

Răspuns Câştigător
| RollerCoaster123 a răspuns:

Pot fi numeroase probleme din care nu iti mai merge minecraftul, sincer eu as verifica versiunea de java inainte sa trag vreo concluzie, si daca iti da un crash log (adica un fisier cu eroarea detaliata poti sa il postezi aici ca sa ne dam mai bine seama de ce se intampla, daca doresti poti sa intri in acel fisier inainte sa il postezi si sa stergi datele personale (Numele contului, numele calcualtorului si as recomanda aceasta deoarece acel fisier poate sa includa parola contului tau!). Daca nu gasesti fisierul de eroare, si ai instalat moduri recent atunci as recomanda sa scoti cate un mod si sa vezi daca merge. Sper ca raspunsul este de ajutor!