| DariusDx a întrebat:

Apelez din nou la voi cu o problema.Deci mi-am instalat Sims 3! Si am o intrebare:
Cum pot sa creez un caracter din viata reala (de ex: vreau sa ma creez pe min)
Este vreo posibilitate sa creez un caracter dupa o poza sau ceva de genu?/
Daca aveti idei!@!@FUNDA!@!@

Răspuns Câştigător
| AskAlex a răspuns:

Nu, nu poti sa creezi un sim dupa o poza. In schimb poti cauta pe google moduri cu mai multe haine, accesorii, frizuri, si poti sa creezi ceva asemanator.

| Mihalache_Gigi_1996 a răspuns (pentru AskAlex):

Man pe sims 3 poti sa faci lvl si sa bati?

| AskAlex a răspuns (pentru Mihalache_Gigi_1996):

Sa faci lvl? Nu... Doar sa imbatranesti (Sugar, Bebelus, Copil, Adolescent, Adult Tanar, Adult, Batran); Da poti sa te bati cu alti simi, cel care detine mai multa experienta in skill-ul athletics castiga lupta sa zic asa. O, si mai poti sa promovezi, sunt 10 nivele pentru fiecare slujba.

| Mihalache_Gigi_1996 a răspuns (pentru AskAlex):

Naspha un joc de dresat cai ingrijit etc nu sti?

4 răspunsuri:
| DariusDx explică:

Ok mersi de ajutorsad