| ILied a întrebat:

Am si eu o problema la sims 3. Am facut o familie de 2 copii si o mama si mi-a murit mama. Acum nu-mi mai da voie sa ii da edit town ca sa pot sa creez alta familie. Si nu vreau sa sterg salvarea. Aveti idei?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau, aici nu mai sunt sanse ca tu sa poti face o familie fara sa stergi salvarea.
Un sfat prietenesc : Incearca sa pui si un tata pe acolo sau sa ai grija de mama, pentru ca tot pierzi banii munciti de tine.
De exemplu, si eu am avut o familie : un tata si un copil, am avut noroc ca atunci cand a murit tatal fiul era young adult. Ce usurata m-am simtit pentru ca avea foarte multi bani familia aia. Ta-su a fost sportiv la gradul 10 si castiga parca 1, 000 pe zi. Ma rog

8 răspunsuri:
| ILied explică:

Nu ma. Mi-a murit mama da aveam moveobjects activat si l-am vandut pe ala negru care face mormintele.

Mama inca o am acolo unde am oamenii dar daca dau click pe ea nu pot s-o controlez. Mi-au crescut copii mari cu o parola dar tot nu merge.

| ILied explică:

Nu e de bani, ca bag motherlode sau kaching.
Oricum am sters salvarea.

| Erika120192 a răspuns:

Ca sa crezzi alta familie nu trebuie sa intri in "edit town" la inceputul jocului dai pe "new game" si dupa aceea pe "create sims" si iti creezi alta famile

| oana_8373 a răspuns:

Din cate stiu eu la sims 2 copii crescstraight facenu ai precizat ce fel de sims ai pentru ca nu la toate se intampla sa creasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si uu o problema nusti cum sa dowlandezz simsul 3. aveti vreo idee?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut am si eu o probleme cu sims 3 L-am instalat merge jucat f bine pana la un moment dat, tot mi s-e inchide culoarea ecranului pentru cate va secunde 5-10 apoi revine. asta ar fi una... joc cat joc dupa care ma scoate din joc alta laughing mi-am facut omul pentru agent sri ma duc sa ma angajez dureaza un pic si toate optiuniile mi s-e vad sterse omul la fel si negru nu stiu ceva idei pentru ce ar putea avea? mi s-e mai si blocheaza (PC-ul meu : 1 gb RAM procesor 3 Ghz, pentium D de 3 ghz, service pack 2 ) multumesc daca ma poate ajuta cineva va rog sa ma contactati la adresa de Y! M : robert_cena54@yahoo.com

| AN1NA a răspuns:

Nu stiu de ce munciti asa, mai. Adica de la persoana asta anonima, dati ctrl+shift+c si scrieti codul motherlode apoi o sa aveti 50, 000 si puteti pune codul de cate ori vreti, va puteti face casa cum vreti voi